Kontakta oss

Växel 021-471 69 00
E-post: Info@3elab.se

3EL AB
Tunbytorpsgatan 31
721 37 Västerås

Tony Wilhelmson

Tony Wilhelmson, VD

E-post:  tony.wilhelmson@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 01  



Magnus Barklund, arbetsledning

E-post:  magnus.barklund@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 02  



Marcus Svanfelt, arbetsledning

E-post:  marcus.svanfelt@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 03


Anders Wåhlin, arbetsledning

E-post:  anders.wahlin@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 11

Håkan Norgren, service

E-post:  hakan.norgren@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 06

Andreas Norgren, service

E-post:  andreas.norgren@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 07

Johan Nystrand, service

E-post:  johan.nystrand@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 12

Richard Frisk, service

E-post:  richard.frisk@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 16

Adam Ekeberg, service

E-post:  adam.ekeberg@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 20

Jonas Aldén, service

E-post:  jonas.alden@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 22

Robert Almgren, service

E-post: robert.almgren@3elab.se
Tel växel: 021-471 69 00
Mobil: 073-662 69 23